Doi tineri au fost depistați cu substanțe interzise asupra lor, în curtea unui liceu din Timișoara
Doi tineri, dintre care unul minor, au fost depistaţi cu substanțe interzise asupra lor, în curtea Colegiului Tehnic de Vest din Timișoara. Cei care i-au descoperit au fost jandarmii aflaţi în patrulare în zonă, care au obsevat că tinerii au un comportament ciudat. Atenţie, urmează informații cu impact emoţional!
20 September 2023, 13:37