Au atras milioane de euro în şcolile pe care le conduc, au pus accent pe digitalizare, pe clădiri eficiente energetic şi pe bunăstarea emoţională a copiilor. Sunt reuşitele unor directori de unităţi de învăţământ din România pentru care au fost premiaţi aseară în cadrul unei gale prestigioase.
21 October 2025, 19:22 (actualizat 21 October 2025, 19:38)