dincolo de alb si negru
Maia Sandu, președintele Republicii Moldova, a fost invitata emisiunii Dincolo de alb și negru, de la TVR 1, moderată de Marian Voicu, într-un duplex cu studioul de la Chișinău.
„Dincolo de alb şi negru”: În premieră la TVR 1, o nouă emisiune cu Cătălin Ştefănescu
Din 9 mai, Cătălin Ştefănescu ne propune o serie de întâlniri cu oameni echilibraţi, care ştiu ce spun, „Dincolo de alb şi negru”. Emisiunea se vede de luni până joi, de la ora 19.00.

