Blocaj la compania de deratizare a Capitalei. Angajaţii nu au mai primit salariile din decembrie

Şobolanii, căpuşele şi ţânțarii le-ar putea crea probleme serioase bucureștenilor în lunile următoare. Compania municipală care se ocupă de combaterea lor a intrat în colaps financiar. Angajaţii Eco Igienizare nu au mai primit salariile din decembrie, iar activitatea este întreruptă. Îi cer ajutorul primarului general Nicușor Dan și amenință chiar cu proteste.

Ultima Oră

Cele mai citite