Dependenţa de substanţe nocive şi tentativele de suicid în rândul tinerilor sunt în creştere. Este realitatea alarmantă care reiese din datele spitalelor, ale psihologilor şi din statisticile organizaţiilor neguvernamentale. Atenție, detalii cu impact emoțional!