Cel mai mare spital din Galați duce o bătălie cruntă cu virusul ucigaș. Pacienții care ajung în stare extrem de gravă nu mai au loc nici în containerele din curtea spitalului, nici în serviciul de urgență. Ambulanțele sunt și săli de așteptare cu bolnavi dependenți de oxigen. Vă avertizăm: sunt imagini care vă pot afecta emoțional!