daruri de crăciun
'Dar din dar se face rai', obişnuiesc să spună românii. În Ajun de Crăciun, voluntarii asociaţiei Zâmbetul Îngerilor au oferit cadouri copiilor sărăci, la Gara de Nord, în speranţa că le vor face sărbătorile mai frumoase.
Opt frățiori dintr-o familie săracă vor primi de la voluntari daruri de Crăciun
Au 8 copii și trăiesc într-o casă mică, în apropiere de Timișoara. Tatăl muncește, dar banii nu sunt de ajuns, așa că o echipă de tineri voluntari vrea să îi ajute în preajma sărbătorilor. Pe ei și alte câteva familii la care Moș Crăciun nu ajunge niciodată.

