EXCLUSIV O mamă și-a urcat fetițele cu varicelă în avion. Femeia a refuzat să coboare din aeronavă
Incident incredibil într-o cursă aeriană Timişoara-Bucureşti. Aseară, la îmbarcare, pasagerii au observat că doi copii aveau o erupţie pe piele şi au alertat personalul. Mama celor două fetiţe nu a vrut, sub niciun chip, să părăsească aeronava. Mai bine de o oră, copiii contagioşi au stat în avion, împreună cu ceilalţi pasageri. Un reportaj în exclusivitate al Știrilor TVR.
17 June 2018, 13:11