Locuitorii din sudul ţării au găsit soluţia pentru a scăpa de scumpirea constantă a carburanților din România. Trec granița în Bulgaria și fac plinul cu benzină și motorină în stațiile peco ale vecinilor.
19 ianuarie 2025, 12:34 (actualizat 19 ianuarie 2025, 20:17)