Mașina Reginei Elisabeta a II-a, vândută la licitație

O mașină condusă cândva de Regina Elisabeta a II-a și de prințul Filip al Marii Britanii a fost vândută la licitație cu un preț echivalent cu cel al unei limuzine moderne. Mașina era printre preferatele cuplului regal și are câteva dotări absolut unice.

Ultima Oră

Cele mai citite