Doi copii răpiți de tatăl lor au fost găsiți lângă Ambasada Greciei din București

Cei doi copii din Prahova răpiți luni de tatăl lor au fost găsiți, iar acum sunt din nou alături de mamă. Sute de polițiști și jandarmi s-au implicat în acest caz. Tatăl, un cetățean grec, nu avea nici măcar dreptul de a-și vizita copiii și nu e la prima încercare de a-i lua de lângă mama lor. Acum are de răspuns unor acuzații grave: lipsire de libertate și încălcarea unei hotărâri judecătorești.

Ultima Oră

Cele mai citite