O femeie din Galați, victima unui conflict între vecini, a fost luată drept agresoare și amendată de polițiști. Informații și imagini cu impact emoțional!

Situație incredibilă la Galați. O femeie care a sunat la Poliție, ca să fie salvată de atacul unor vecine, a fost chiar ea amendată. Întreaga scenă a fost însă filmată și abia după ce imaginile au ajuns publice oamenii legii au decis să o amendeze și pe una dintre agresoare. Acum, cazul face obiectului unui dosar penal pentru loviri și alte violențe. Atenție, urmează informații și imagini cu impact emoțional!

Ultima Oră

Cele mai citite