Stare de alertă în Urziceni, Ialomița, după o bătaie cu bâte și arme. Doi oameni au murit, Poliția caută ucigașii
E stare de alertă în Urziceni după ce, sâmbătă seară, două clanuri interlope s-au răfuit în stradă, cu arme de foc. Doi oameni au murit şi cinci au fost răniți. Poliţiştii au deschis dosar penal pentru omor. Atacatorii au fost identificaţi, dar încă nu au fost prinşi.
9 February 2025, 10:12 (actualizat 9 February 2025, 18:41)