CSM Bucureşti a învins formaţia norvegiană Vipers Kristiansand cu scorul de 25-23 (11-12), sâmbătă, în deplasare, în Grupa principală 1 a Ligii Campionilor la handbal feminin.
Pentru CSM, urmează o grupă infernala în Champions League cu Metz, Kristiansand și Ferencvaros. Cristina Neagu crede în continuare că CSM-ul poate ajunge în Final Four-ul Champions League.