certificate dioxid de carbon
Scandal între autoritățile locale din Timișoara după ce Colterm, societatea locală de termoficare a fost amendată cu aproape 21 milioane de euro de Administrația Fondului pentru Mediu pentru că nu a cumpărat certificate de dioxid de carbon.

