O studentă de 24 de ani, găsită moartă în camera de cămin din Timișoara
O studentă de 24 de ani a fost găsită moartă în camera de cămin în care locuia, în Timișoara. Tânăra a apucat să anunțe un prieten, cetățean străin, că se simte rău, apoi nu a mai răspuns la telefon, nici la ușă, când a venit ambulanța.
27 May 2020, 12:57