Bestii cu chip de om. Doi proprietari de cai și-au snopit în bătaie animalele pentru că nu au câștigat un concurs. Imagini cu impact emoțional puternic

Scene șocante înregistrate de Bobotează în județul Dâmbovița! Doi proprietari de cai și-au snopit în bătaie animalele și le-au pus să tragă bușteni uriași. Oamenii și-au pedepsit astfel caii pentru că nu au câștigat niciun premiu la un concurs. Scenele revoltătoare au fost surprinse de spectatorii care au luat parte la sărbătoarea anuală denumită „Botezul Cailor".

Ultima Oră

Cele mai citite