EXCLUSIV | Cel mai bun bucătar din Spania laudă preparatele românești

30 de noi restaurante din Spania au primit stele Michelin, alăturându-se celor peste 200 de localuri care aveau deja această distincție. Unul dintre cei mai buni Chefi din lume cu 12 stele Michelin a lăudat bucătării români și crede că gastronomia noastră are potențial pentru a face parte din cel mai renumit ghid la nivel mondial. Urmăriți un interviu în exclusivitate realizat de colega noastră Oana Dobrescu.

Ultima Oră

Cele mai citite