Alertă în Capitală, după ce a fost descoperită o breșă de securitate în sistemul de semaforizare

Alertă în Capitală. Mai mulţi indivizi, încă neidentificaţi, ar fi accesat ilegal automatele de dirijare a semafoarelor din 4 intersecții și le-ar fi poziționat pe verde atât pentru mașini, cât și pentru pietoni. "A fost risc de coliziune! Numai o minte bolnavă putea să facă așa ceva", a declarat viceprimarul Aurelian Bădulescu. Primăria are un cerc de suspecți și făcut plângere penală.

Ultima Oră

Cele mai citite