ARAD Două clanuri de rromi s-au bătut cu bâte și săbii

Bătaie cu bâte și săbii, în Arad, între două clanuri de rromi. Conflictul ar fi pornit din cauza unor tineri care s-au sărutat. În scandal, unul dintre polițiștii care au intervenit la fața locului a fost rănit. Imaginile cu întreaga scenă, care au devenit virale, au fost surprinse de câțiva locatari din zonă. Tote detaliile le aflăm acum de la Adriana Pinti.

Ultima Oră

Cele mai citite