Lupta cu kilogramele în plus, după sărbători

A trecut perioada vacanței, dar pentru mulți dintre noi au rămas kilogramele în plus.Drobul, friptura, ouăle roșii și cozonacul au lăsat urme vizibile. Cine vrea să revină rapid în formă s-a întors la antrenament, cu instructori și program personalizat.Cei care vor să slăbească singuri au nevoie de câteva sfaturi din partea specialiștilor, pe care le puteți urmări în materialul următor.

Ultima Oră

Cele mai citite