Un primar testează angajații cu etilotestul

Supărat pe angajați, după ce au fost văzuți în timpul serviciului la barul din comuna, primarul dintr-o localitate din Timiș, a instituit testarea acestora cu etilotestul. Edilul speră ca măsura lui să fie luată în serios. El spune că altfel, funcționarii publici riscă să fie dați afară.

Ultima Oră

Cele mai citite