Un primar testează angajații cu etilotestul
Supărat pe angajați, după ce au fost văzuți în timpul serviciului la barul din comuna, primarul dintr-o localitate din Timiș, a instituit testarea acestora cu etilotestul. Edilul speră ca măsura lui să fie luată în serios. El spune că altfel, funcționarii publici riscă să fie dați afară.
14 January 2021, 11:28