Clotilde Armand, plângere la ANI în urma dezvăluirilor că președintele AEP, Toni Greblă, și-a mărit ilegal salariul
Clotilde Armand, primarul Sectorului 1, a depus în format electronic în această dimineață o plângere la Agenția Națională de Integritate în urma dezvăluirilor conform cărora președintele Autorității Electorale Permanente, Toni Greblă, și-a mărit ilegal salariul cu mii de euro lunar.
26 August 2024, 11:55 (actualizat 26 August 2024, 21:21)