Sinucidere pe calea ferată. Povestea tulburătoare a femeii care s-a aruncat cu copiii în faţa trenului

O dramă cumplită s-a petrecut, de dimineaţă, în apropierea localităţii ilfovene Brăneşti. O mamă şi-a luat cele trei copile şi le-a dus... la moarte. S-a aruncat împreună cu ele în faţa unui tren. Mecanicul, care le-a observat în ultimul moment, a claxonat în zadar şi nu a avut timp să oprească. Tânăra şi fetele ei - cu vârste între 3 şi 10 ani - au murit. În această tragedie a mai fost curmată o viaţă. A unui prunc nenăscut, pentru că femeia era însărcinată.

O femeie și cele trei fetițe ale ei au fost lovite mortal de un tren în Halta Brănești. Asupra femeii s-a găsit un bilet de adio

Dramă cumplită pe calea ferată, în apropierea localităţii ilfovene Brăneşti. O mamă s-a aruncat în faţa trenului, împreună cu trei fetiţe. Femeia şi copilele au murit. De la o oră la alta, apar noi informaţii tulburătoare în acest caz teribil. Mama era însărcinată în luna a cincea şi a lăsat în urmă un bilet de adio. Familia spune că suferea de depresie, fusese de două ori internată la psihiatrie şi urma să fie dusă din nou la spital.

Ultima Oră

Cele mai citite