Șoferița care a produs un accident în urma căruia au murit două fete a fost lăsată în libertate după prima audiere. Au fost făcute publice imagini din momentul impactului

Șoferița care a omorât doi copii într-un accident de circulație petrecut sâmbătă în Capitală a fost lăsată liberă după prima audiere. Potrivit purtătorului de cuvânt al parchetului de pe lângă Judecătoria sectorului 2, motivul a fost că femeia era bătută și în stare de șoc. Între timp, au apărut imagini de pe o cameră de supraveghere care arată momentul accidentului. Atenție, imagini și informații care vă pot afecta emoțional!

Tragedii pe șosele: 6 morți și mai mulți răniți în două accidente rutiere

Condițiile grele de pe drumuri, impuse de vremea de iarnă, au dat naștere la tragedii pe șosele. Șase persoane și-au pierdut viața și alte câteva au fost rănite în două accidente. În Argeș, un tir a intrat în coliziune cu două autoturisme, iar autostrada A1, în Sibiu, o mașină a intrat într-un utilaj de deszăpezire.

Accident grav în Mehedinţi, soldat cu două victime

Accident în Mehedinți, soldat cu moartea unei femei de 70 de ani şi rănirea gravă a unei tinere de 23 de ani. Accidentul s-a produs pe DN 56 A, pe dealul Stârmina. Mașina în care se aflau cele două femei a fost lovită din spate de un tir și proiectată pe sensul opus într-un alt autotren. Cele două victime au fost scoase din maşină de echipajul de la descarcerare.

Arad | Un tânăr a murit și altul a fost rănit, după ce o mașină a intrat în ei. Șoferul a fugit de la locul accidentului

Scene șocante noaptea trecută pe un drum din județul Arad. Un tânăr și-a găsit sfârșitul în brațele prietenului, la câțiva zeci de metri de casă. Cei doi bărbați au fost spulberați de un șofer care nici măcar nu a oprit. A fugit de la locul accidentului și este căutat acum de polițiști. Când va fi prins, va fi cercetat pentru ucidere din culpă și fugă de la locul accidentului. Informații și imagni care vă pot afecta emoțional.

Ultima Oră

Cele mai citite