accident guvern
Un dosar penal privind infracţiunea de distrugere a fost întocmit după incidentul de vineri seară din Piaţa Victoriei, după ce o femeie în vârstă de aproximativ 40 de ani s-a izbit cu maşina de una dintre porţile de acces ale Guvernului, au anunţat oficiali ai DGPMB.
O femeie a intrat cu maşina în gardul Guvernului
O şoferiţă a intrat, vineri seara, cu maşina în gardul Guvernului. Femeia de 40 de ani a fost transportată de urgenţă la spital.

