Loteria abonamentelor la Festivalul George Enescu

Loteria abonamentelor pentru Festivalul George Enescu de anul viitor s-a încheiat. Există o listă de câștigători. Extragerea a avut loc la Ateneul Român. Melomanii și-au câștigat dreptul de a cumpăra abonamentele până pe 12 decembrie.

Ultima Oră

Cele mai citite