Brigada Rutieră anunță că miercuri seară va fi organizat un marș pentru a marca 4 ani de la tragedia Clubului Colectiv, care va începe la ora 18.30 din Parcul Unirii din Capitală. Polițiștii recomandă șoferilor să circule cu prudență și să evite deplasarea în zonă, potrivit Mediafax.