Răspunsul Nordis la ancheta Recorder: Nu am vândut unitățile de două ori, era imposibil. Până acum am plătit rezilieri și despăgubiri în valoare de 115.000.000 de lei

Grupul Nordis a răspuns întrebărilor Știrilor TVR, după apariția unei anchete Recorder despre dezvoltatorul imobiliar, din care reiese că acesta ar fi vândut apartamente în ansambluri rezidențiale și hoteluri de lux, fără să le mai construiască.