Președintele Nicușor Dan anunță că următorul Summit al Flancului estic va avea loc în România
Următorul Summit al Flancului estic va avea loc în România, a anunțat, joi, președintele Nicușor Dan în cadrul unei declarații de presă comune cu liderii care au participat la reuniunea acestui format, la Gdansk.
Copy and paste this URL into your WordPress site to embed
Copy and paste this code into your site to embed