Premierul Marcel Ciolacu a mulţumit, vineri, Franţei pentru că ”şi-a asumat, fără ezitare şi prin mobilizarea în timp record a forţelor sale, rolul de naţiune-cadru a Grupului de luptă multinaţional al NATO şi pentru că participă în România cu un contingent substanţial de militari”.
Copiază și plasează acest URL în site-ul tău WordPress pentru a-l îngloba
Copiază și plasează acest cod în site-ul tău pentru a-l îngloba