Premierul Bolojan s-a întâlnit cu președintele Nicușor Dan la Cotroceni, înainte de consultarea PSD privind guvernarea

Premierul Ilie Bolojan a fost la Palatul Cotroceni, unde a discutat timp de două ore cu președintele Nicușor Dan. Nici Palatul Victoria, nici Administrația Prezidențială nu a făcut un anunț oficial despre această întâlnire sau despre subiectele abordate de cei doi.