De mâine vom porni o criză politică și ne asumăm acest lucru. Dar ea trebuie gestionată după un calendar foarte bine determinat și la capătul ei ar trebui să se ajungă la o formulă de guvernare pentru români. Este mesajul vicepremierului Marian Neacșu la ultima reuniune a PSD înainte de votul pentru ieșirea de la guvernare.
Copy and paste this URL into your WordPress site to embed
Copy and paste this code into your site to embed