Ostatica Noa Argamani, eliberată din Gaza, povesteşte calvarul prin care a trecut. “Am văzut racheta intrând în casă – am fost sigură că voi muri”

Ostatica Noa Argamani se află printre cei 4 israelieni eliberați ieri. Ea a povestit rudelor sale calvarul în care a trăit în ultima perioadă, scrie ziarul israelian Israel Hayom, citat de The Guardian.