Oana Ţoiu participă la reuniunea informală a miniştrilor de Externe din UE, la Copenhaga

Ministrul Afacerilor Externe, Oana Ţoiu, participă, vineri şi sâmbătă, la Copenhaga, la reuniunea informală a miniştrilor Afacerilor Externe din statele membre ale UE (Gymnich), transmite MAE.