Noi detalii în dosarul dublei crime din Constanţa. Suspectul folosea telefoanele victimelor, ca să lase impresia că trăiesc

Șacalul, criminalul din Constanța, le-a sugrumat pe cele două femei pe care le-a ucis. Criminaliștii au ajuns la această concluzie după ce au examinat victimele, una din Timișoara, cealaltă din Tulcea. Atenţie, urmează informaţii care vă pot afecta emoțional!