Preşedintele Nicuşor Dan a anunţat oficial că a vorbit la telefon cu Donald Trump. Iniţial a fost rezervat în declaraţii, dar câteva ore mai târziu a transmis că este onorat de discuţia avută cu liderul de la Casa Albă. Şi că aşteaptă să colaboreze pe viitor cu acesta.
Copiază și plasează acest URL în site-ul tău WordPress pentru a-l îngloba
Copiază și plasează acest cod în site-ul tău pentru a-l îngloba