Apar informații noi în dosarul Pantelimon, din motivarea deciziei de arestare a celor două doctorițe de la Spitalul Pantelimon. Acestea „au acționat cu intenția directă de a suprima viața” și au arătat „un profund dispreț al inculpatelor față de viața persoanelor. Sunt concluziile şocante ale procurorilor.
Copiază și plasează acest URL în site-ul tău WordPress pentru a-l îngloba
Copiază și plasează acest cod în site-ul tău pentru a-l îngloba