Simona Bucura-Oprescu, a declarat luni, după adoptarea în Senat a moţiunii simple privind sistemul de pensii, că ceea ce se întâmplă este “o nedreptate”, pentru că a muncit “în folosul românilor”.
Copy and paste this URL into your WordPress site to embed
Copy and paste this code into your site to embed