Mihai Tudose, despre restructurarea Guvernului: Nu renunț la idee, o voi propune la CEx-ul de la Iaşi, la sfârșitul lunii
“Restructurarea nu se putea face astăzi. Azi am lansat subiectul. Va fi discutată la CEx-ul de la Iaşi, la sfârşitul lunii“, a declarat Tudose.
Întrebat dacă renunţă la ideea de a restructura Guvernul, şeful Executivului a răspuns: “Nu renunţ la idee, o voi propune în amănunte partidului la CEx-ul de la Iaşi, (….) la sfârşitul lunii”, a mai spus Tudose.

