Mihaela Cambei, vicecampioană olimpică la haltere, la întoarcerea în țară: Este cea mai importantă medalie din toată cariera mea

Halterofila Mihaela Cambei, vicecampioană olimpică la 49 de kilograme, s-a întors luni acasă, alături de mare parte a delegației olimpice a României, și a făcut declarații la revenirea de la Jocurile Olimpice de la Paris.