Evacuarea românilor blocaţi în Republica Democratică Congo este în curs, anunţă Ministerul de Externe de la București. Sute de mercenari români au fost prinşi în mijlocul conflictului din oraşul Goma după ce localitatea a fost ocupată de rebelii care luptă împotriva forţelor guvernamentale. Unul dintre e apare într-o filmare în timp ce este umilit de un lider important al rebelilor.
Copiază și plasează acest URL în site-ul tău WordPress pentru a-l îngloba
Copiază și plasează acest cod în site-ul tău pentru a-l îngloba