Vicepreședintele Consiliului de Securitate al Rusiei, Dmitri Medvedev, le-a cerut rușilor să se mobilizeze pentru a face „rău maxim” societăților și infrastructurii din Occident, ca răspuns la sancțiunile tot mai dure impuse Rusiei de cancelariile occidentale, relatează Reuters.
Copy and paste this URL into your WordPress site to embed
Copy and paste this code into your site to embed