După ședința de guvern de miercuri, premierul Marcel Ciolacu a avut reacție la investigația Recorder privind dezvoltatorul imobiliar Nordis. Primul ministru a precizat că intenționează să modifice legislația pentru ca “cele sesizate să nu se mai întâmple”.
Copy and paste this URL into your WordPress site to embed
Copy and paste this code into your site to embed