Manifestații de Revelion, în Serbia, în contextul tragediei din gara din Novi Sad: “Nu este nimic de sărbătorit”

Mii de studenţi au manifestat în cursul nopţii de marţi spre miercuri în Serbia, în mijlocul festivităţilor de Anul Nou, pentru a trage la răspundere autorităţile după prăbuşirea acoperişului unei gări din nordul ţării.