Situația se complică de la o ora la alta pentru cei aproape 300 de mercenari români. Se pare că nici misiunea Organizație Națiunilor Unite nu îi poate ajuta, ba dimpotrivă. Din acest motiv, în Ministerul de Externe s-a activat celula de criză pentru a vedea cum pot fi sprijiniți, scoși de acolo românii.
Copiază și plasează acest URL în site-ul tău WordPress pentru a-l îngloba
Copiază și plasează acest cod în site-ul tău pentru a-l îngloba