Lung mesaj de adio transmis de Mihaela Rădulescu, după decesul lui Felix Baumgartner. ”Sunt pierdută fără el”

Fosta vedetă TV Mihaela Rădulescu a postat un lung mesaj pe pagina sa de socializare, afirmând că se simte pierdută după ce partenerul său de viaţă, Felix Baumgartner, a încetat din viaţă.