Sportivul român Eduard-Mihai Crăciun, care a încheiat pe ultimul loc primele două manşe ale probei individuale masculine de sanie de la Jocurile Olimpice de iarnă de la Milano-Cortina, a afirmat, sâmbătă, că este oarecum mulţumit pentru că a reuşit evoluţii acceptabile.
Copiază și plasează acest URL în site-ul tău WordPress pentru a-l îngloba
Copiază și plasează acest cod în site-ul tău pentru a-l îngloba