Preşedintele Comitetului Olimpic şi Sportiv Român (COSR), Mihai Covaliu, a declarat, sâmbătă că este prima oară după Sydney 2000 când România are o creştere importantă a numărului de medalii.
Copy and paste this URL into your WordPress site to embed
Copy and paste this code into your site to embed