“Împreună facem bine” | Paul Surugiu Fuego: Sunt alături de dvs și de cei care în momentul acesta au nevoie!

“Împreună facem bine” este campania tuturor! Televiziunea Română a primit sprijinul Ministerului Apărării şi are alături Crucea Roşie Română. Sunt şi personalităţi care susţin această campanie şi vor să fie alături de sinistraţii în urma inundațiilor.